Участь доцента кафедри Захарової І.О. у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»

17- 19 листопада 2023 року доцент кафедри Захарова І.О. взяла участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції» яку проводив Центр українсько-європейського наукового співробітництва.
У роботі конференції приймали участь науковці, науково-педагогічні працівники, гаранти освітньо-наукових програм, працівники відділів аспірантури та докторантури закладів вищої освіти з різних країн. Вперше конференція була проведена у 2016 році та проводиться щороку не зважаючи ні нащо - ковід, війну. Ідейними натхненниками її є МОН і НАЗЯВО.
Захід надзвичайно продуктивний. Усі виступи унікальні і спонукають до роздумів і діяльності.