Профорієнтація

 

 Заходи щодо профорієнтації

 

10 квітня 2021 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка проводилося пробне ЗНО з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та карантинних норм, як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання. У ході пробного ЗНО кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи провела профорієнтацію, де запрошує майбутніх абітурієнтів на навчання зі спеціальності 073 Менеджмент.

20 травня 2022 року на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбувся профорієнтаційний онлайн-захід, присвячений вступній кампанії 2022 р. У заході взяли участь викладачі кафедри, голова і заступник відповідального секретаря приймальної комісії СумДПУ імені А. Макаренка та потенційні вступники. Відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Миколаївна Іонова ознайомила з особливостями цьогорічної вступної кампанії та з унікальним вікном можливостей, що відкривається для абітурієнтів спеціальностей Педагогіка вищої школи та Менеджмент, а також дала вичерпні відповіді на запитання.

Screenshot 1

4 березня в СумДПУ імені А.С. Макаренка традиційно відбувся День відкритих дверей, до участі в якому залучився і колектив кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Викладачі  кафедри  презентували  спеціальності численним відвідувачам профорієнтаційного заходу, запрошували відвідувачів на навчання, знайомили потенційних вступників з умовами вступу та особливостями вступної кампанії, ділилися досвідом цікавого і насиченого студентського життя.

 З нетерпінням чекаємо на навчання у 2023 році наших дорогих абітурієнтів!

Screenshot 27

11.03.2023 відбувся день відкритих дверей у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка в онлайн форматі. На зустрічі були присутні учні закладів загальної середньої освіти, студенти закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, а також їх батьки. Завідувачка кафедри професор Олена Козлова, разом з завідувачами інших кафедр, презентувала роботу кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи і запросила на навчання до університету.

Screenshot 28