ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

Кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ (денна і заочні форми)!

З 1 до 16 липня здійснюється реєстрація електронних кабінетів вступників.

1) ОР Бакалавр 073 Менеджмент: НМТ або ЗНО + мотиваційний лист – бюджет і контракт.

2) ОР Магістр 073 Менеджмент (сертифікат УД №19001407): ЄВІ+ЄФВВ+мотиваційний лист (на основі бакалавра). На основі диплому спеціаліста або магістра: ЄВІ, ЄФВВ, мотиваційний лист (бюджет); співбесіда, фаховий іспит і мотиваційний лист (контракт).

3) ОР Магістр 011 Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи) (сертифікат УД № 19001533): ЄВІ, фаховий іспит і мотиваційний лист (на основі диплому бакалавра). Для вступників на основі диплому спеціаліста або магістра: ЄВІ, фаховий іспит, мотиваційний лист; співбесіда з іноземної мови, фаховий іспит, мотиваційний лист (контракт).

Детальніше – на сайті СумДПУ імені А. С. Макаренка (рубрика Вступ 2023) https://sspu.edu.ua/ Довідки за телефоном:0669464156.