Не забуваємо про наших захисників

Іде війна з жорстоким ворогом. Викладачі і студенти СумДПУ ім. А.С. Макаренка не забувають ні на мить про це, і першочерговим своїм завданням і обов'язком вважають допомогу ЗСУ. Перебуваючи на стажуванні у м. Cavaler-sur-Mer (France), ми спілкувались з французами і спостерігали та відчували бажання людей допомогти українцям. І ось небайдужі французи, мешканці міста, принесли ліки для наших вояків в медіатеку (знали, що там працює українка Тетяна Веккі) та попросили  переслати  їх на університет задля подальшої передачі українським воякам на фронт. На фото - керівництво університету в особі ректора, професора Лянного Ю.О., першого проректора, професора Пшеничної Л.В., директора ННІПП професора Кондратюк С.М., завідувача кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи професора Козлової О.Г. та викладачів кафедри  передають цей дарунок французьких друзів  нашим воякам Сабадаш Вікторії Вікторівні та Пузанкову Ігорю Володимировичу. Знайте, шановні наші захисники, люди в усьому світі з вдячністю піклуються про вас і бажають всім нам перемоги!