Гостьова лекція доктора педагогічних наук Олени Жданової-Неділько

4 квітня 2024 року відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, доцента, завідувачки  кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Олени Жданової-Неділько на тему: «Менеджмент забезпечення академічної мобільності студентів за європейськими та міжнародними програмами в Україні».

Обґрунтовано, що освіта являє собою найважливішу цінність світової культури, яка виявляється в розумінні людини як вільної, творчої особистості. Авторкою наголошено, що провідна ідея освіти полягає у створенні системи, здатної забезпечити кожній особистості можливості отримання та вдосконалення вже набутих знань.

Аргументовано, що академічна мобільність – це період навчання, або наукового дослідження в іншій країні задля збільшення компетентності студентів в освітній галузі, в підтримці цінних зв’язків між студентами та академічним персоналом.