Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи», яка відбудеться 25 травня 2023 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Мета конференції - обмін актуальними ідеями та позитивним досвідом підготовки менеджерів освіти в ускладнених умовах інформаційного суспільства.
Цільові групи конференції: науковці, аспіранти та здобувачі наукових ступенів, керівники закладів освіти та освітніх установ, викладачі ЗВО, магістранти, студенти, широка освітня громада, зацікавлена питаннями розвитку освіти в динамічних умовах інформаційного суспільства.
Програма конференції передбачає: інтерактивні дискусійні платформи та сесії запитань і відповідей.
Початок о 10.00.
Інтерактивні дискусійні платформи:
Платформа 1. Менеджмент у сучасному закладі освіти: теорія, досвід, інновації, пошуки.
Платформа 3. Управління проектною діяльністю учасників освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти.
Платформа 3. Транснаціональна педагогічна взаємодія як чинник підвищення ефективності менеджменту закладу освіти.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.
Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді:
- тез доповіді у збірці матеріалів конференції (ISBN збірки матеріалів), яку буде розміщено на сайті Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка за адресою: https://pedscience.sspu.edu.ua;
- статті у фаховому науковому журналі «Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології» (категорія Б).