Гостьова лекція

10 квітня кандидатом педагогічних наук, професоркою кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Козловою О.Г. була проведена гостьова лекція для студентів та викладачів Полтавського національного педагогічний університет ім. В.Г. Короленка на тему «Інноваційна культура менеджера». Проаналізовано іноземний та вітчизняний досвід розуміння сутності інноваційної культури менеджера. Розкрито чинники, функції та структурні складові інноваційної культури менеджера освіти.  Проведено дискусію зі здобувачами вищої освіти 073 Менеджмент  Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка щодо механізмів розвитку інноваційної культури майбутніх керівників закладів освіти.

Screenshot 103Screenshot 104