Оголошення

 

 

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!!!

   Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи», яка відбудеться 21 травня 2024 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Конференція присвячена 100-річчю Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

       Мета конференції - обмін актуальними ідеями та позитивним досвідом підготовки менеджерів освіти  в умовах інформаційного суспільства.

     Цільові групи конференції: науковці, аспіранти та здобувачі наукових ступенів, керівники закладів освіти та освітніх установ, викладачі ЗВО, магістранти, студенти, широка освітня громада, зацікавлена питаннями розвитку  освіти в динамічних умовах інформаційного суспільства .

Програма конференції передбачає: дискусійні платформи та сесії запитань і відповідей.  Початок о 10.00.

Інтерактивні дискусійні платформи:

Платформа 1. Менеджмент у сучасному закладі освіти: теорія, досвід, інновації, пошуки.

Платформа 3. Управління проєктною діяльністю учасників освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти.

Платформа 3. Транснаціональна педагогічна взаємодія як чинник підвищення ефективності менеджменту закладу освіти.

Круглий стіл «Менеджмент закладу освіти: виклики воєнного стану» за участю стейкхолдерів освітніх програм. 

Запрошуємо до участі в усіх дискусійних платформах, оскільки вони взаємопов’язані. Учасники всіх дискусій отримають сертифікат про участь у конференції. Учасники однієї із дискусійних платформ отримають сертифікати участі в дискусійній платформі.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді:

  • тез доповіді у збірці матеріалів конференції (ISBN збірки матеріалів), яку буде розміщено на сайті Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка за адресою: https://pedscience.sspu.edu.ua;
  • статті у фаховому науковому журналі «Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології» (категорія Б).
 
 
 
 
Шановні колеги, учасники Міжнародної науково-практичної конференції "Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи", що відбулась 25 травня 2023 року, можете скачати сертифікати за посиланням.
 
 
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи», яка відбудеться 25 травня 2023 року ( реєстрація з 9.00 год.)
Заплановано конференцію: Zoom.
 Тема: Zoom meeting invitation - Zoom Meeting Олена Козлова
Час: 25 травня 2023 09:00 AM Хельсинки
 Підключитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/71713636165?pwd=Qeb7EMrKLLVFWh3EJeTaJjdsphiBfb.1
 Идентифікатор конференції: 717 1363 6165
Код доступу: 2023
 

 

Screenshot 113Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи», яка відбудеться 25 травня 2023 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного
університету імені А. С. Макаренка.

Мета конференції - обмін актуальними ідеями та позитивним досвідом підготовки менеджерів освіти в ускладнених умовах інформаційного суспільства.
Цільові групи конференції: науковці, аспіранти та здобувачі наукових ступенів, керівники закладів освіти та освітніх установ, викладачі ЗВО, магістранти, студенти, широка освітня громада, зацікавлена питаннями розвитку освіти в динамічних умовах інформаційного суспільства .
Програма конференції передбачає: інтерактивні дискусійні платформи та сесії запитань і відповідей.
Початок о 10.00.
Інтерактивні дискусійні платформи:
Платформа 1. Менеджмент у сучасному закладі освіти: теорія, досвід, інновації, пошуки.
Платформа 3. Управління проектною діяльністю учасників освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти.
Платформа 3. Транснаціональна педагогічна взаємодія як чинник підвищення ефективності менеджменту закладу освіти.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.
Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді:
- тез доповіді у збірці матеріалів конференції (ISBN збірки матеріалів), яку буде розміщено на сайті Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка за адресою: https://pedscience.sspu.edu.ua;
- статті у фаховому науковому журналі «Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології» (категорія Б).

 

skovoroda konf

Шановні здобувачі вищої освіти та учні!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичній конференції «Актуальні питання історичного розвитку України і світу очима молоді», присвяченій Дню Науки. Відбудеться 19 травня 2023 року о 10.00 на   факультеті   історії   і   права   Харківського   національного   педагогічного   університету імені Г. С. Сковороди за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 29, (онлайн).

 

Screenshot 002

ХVI Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих науковців «НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ»
11 травня 2023 року, м. Умань

 Робота конференції планується дистанційно за такими напрямами:

► Педагогічні науки
► Історичні науки
► Природничі науки
► Сільськогосподарські науки
► Технологічні науки
► Фізико-математичні науки

► Економічні науки
► Соціальна робота
► Психологія
► Мистецтвознавство та фізкультура і спорт

 

 Запрошуємо Вас до участі у

IV Міжнародній науково-творчій конференції
«МИСТЕЦТВО ТА НАУКА В СУЧАСНОМУ
ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ ПРОСТОРІ»

20–21 травня 2023 року
(до Дня науки в Україні)

Для участі в конференції просимо до 30 квітня 2023 року оформити заявку згідно з
вимогами
(див. додатки 1-2) та надіслати її на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши в темі листа прізвище учасника з нижнім підкресленням та словом «заявка». Програма дистанційної наукової конференції передбачає проведення таких заходів як тематичні онлайн-лекції, майстер-класи та вебінари провідних представників вітчизняних та іноземних мистецьких закладів вищої освіти. Посилання на платформу ZOOM буде оголошено додатково. Участь у конференції є безкоштовною.

 

Запрошуємо Вас до участі

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
НАУКОВО-ТВОРЧИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ
ІМЕНІ ІРИНИ ПОЛУСМЯК

25–30 квітня 2023, ONLINE

iryna

Заявка разом із супроводжувальними документами має бути подана до
1 квітня 2023 року на електронну пошту Оргкомітету конкурсу

 

Запрошуємо Вас до участі у

VІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА В КОНТЕКСТІ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ» Конференція відбудеться 28-29 березня 2023 року в рамках проєктів програми Еразмус + Модуль Jean Monnet

 

Запрошуємо Вас до участі

Ініціативна група вчених за сприянням та при активній участі Громадської організації "Наукова спільнота" та Wyższej Szkoły Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku (м. Переворськ, Польща) проводить Міжнародну мультидисциплінарну наукову інтернет-конференцію на тему:" Світ наукових досліджень. Випуск 17 " яка відбудеться 16-17 березня 2023 року

 

Запрошуємо Вас до участі у

XІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: пошук молодих» 20 квітня 2023 року

 

Запрошуємо Вас до участі у

Міжнародній науково-практичній конференції «ЦИФРОВЕ СУСПІЛЬСТВО: УПРАВЛІННЯ, ФІНАНСИ ТА СОЦІУМ» 28 квітня 2023 р.

 

Запрошуємо Вас до участі у

V Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми приватного та публічного права» 31 березня 2023 року.

 

zaproshennya

Запрошуємо Вас до участі у VІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ», присвяченої 15-річчю заснування випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, що відбудеться 25 листопада 2020 року на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Термін подачі матеріалів – до 15 листопада 2020 року.

 

konferencyya

Запрошуємо Вас взяти участь у IІ Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи», яка відбудеться 12-13 листопада 2020 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Реєстрація учасників конференції – 12 листопада 2020 року у фойє центрального корпусу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з 9.00 до 10.00.

 shanovni magistranti aspiranti y vikladachi

Шановні магістранти, аспіранти й викладачі! Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка щорічно видає збірник наукових праць магістрантів, аспірантів та молодих вчених „Магістр”, що публікує основні результати магістерських та дисертаційних робіт.Термін подання матеріалів до друку – до 6 грудня 2020р.