Оголошення

zaproshennya

Запрошуємо Вас до участі у VІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ», присвяченої 15-річчю заснування випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, що відбудеться 25 листопада 2020 року на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Термін подачі матеріалів – до 15 листопада 2020 року.
Інформаційний лист 2020

 

konferencyya

Запрошуємо Вас взяти участь у IІ Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи», яка відбудеться 12-13 листопада 2020 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Реєстрація учасників конференції – 12 листопада 2020 року у фойє центрального корпусу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з 9.00 до 10.00.
Інформаційний лист 2020 

 shanovni magistranti aspiranti y vikladachi

Шановні магістранти, аспіранти й викладачі! Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка щорічно видає збірник наукових праць магістрантів, аспірантів та молодих вчених „Магістр”, що публікує основні результати магістерських та дисертаційних робіт.Термін подання матеріалів до друку – до 6 грудня 2020р.
Інформаційний лист Магістр 2020
Designed by atjoomla.com