Стейкхолдери

Стейкхолдери (від англ. stakeholders),  зацікавлені сторони - фізичні та юридичні особи, які мають інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність.

Зовнішні стейкхолдери освітніх програм університету - це особи або організації які зацікавлені у якісній підготовці фахівців вищим навчальним закладом. Це перш за все роботодавці, випускники, представники органів державної та місцевої влади, громадські організації тощо.

Список Стейкхолдерів 2020 р.

Список Стейкхолдери 2023 р.

 

Відбулося розширене засідання експертної Ради стейкхолдерів та кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи

23 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу Ради  стейкхолдерів та кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Розглядалися питання підготовки майбутніх менеджерів освіти, нормативно-правового забезпечення підготовки іноземців, інноваційної культури майбутнього менеджера освіти. Під час зустрічі виникли питання щодо умов вступу до СумДПУ у 2023 році, на які дала змістовну відповідь відповідальний секретар приймальної комісії Університету Михайличенко Ірина Володимирівна.

Screenshot 46

Обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент освіти» зі стейкхолдерами

З метою удосконалення ОПП "Менеджмент освіти" директор Сумської школи №5 Борис Богодушко зустрівся з завідуючою кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Оленою Козловою  щодо обговорення  компонентів програми. Був проведений критичний аналіз наявних компонентів освітньої програми і запропоновано власне бачення експерта стосовно необхідності оновлення компонентів освітньої програми, зокрема, практичної підготовки, програмних результатів і дисциплін навчального плану.

Дякуємо Борису Богодушко за змістовну дискусію та цінні поради! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Screenshot 32