Абітурієнту

107605878 713724585839799 7032873300238101812 n
Привіт, я Каріна, і я навчаюся в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка за спеціальністю МЕНЕДЖМЕНТ.
Чому я обрала саме цю спеціальність? Все просто)
По-перше, я люблю свою країну, але розумію, що наша система управління ще далека від ідеалу. Та в мене є принцип: якщо не можеш йти проти системи - просто зміни її.
Саме МЕНЕДЖМЕНТ допомагає вивчити всю систему, всі деталі організації, а в моєму випадку країни та дає можливість втручатися та вдосконалювати її, впевнено рухатися вперед до кращого.
По-друге, скажу чесно, я завжди знала ще з дитинства, що не хочу, щоб мною керували. Я хочу сама бути керівником. Це ще одна відповідь на питання "Чому саме МЕНЕДЖМЕНТ?».
І по-третє. База знань, якою я оволоділа на цій спеціальності є міцним фундаментом для створення власної справи та бути незалежною.
Звісно ж, це далеко не всі аргументи та плюси навчання на спеціальності. Але на кінець хочу сказати, що, ЯКЩО ТИ ХОЧЕШ отримати надкорисний багаж знань, розумітися в системі управління організаціями, навчитися грамотно керувати, працювати на керівних посадах та вміти створювати власний бізнес, тоді НЕ ЗВОЛІКАЙ! На тебе вже чекають на спеціальності МЕНЕДЖМЕНТ на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.
                      Каріна Похитун, староста спеціальності МЕНЕДЖМЕНТ