ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ У СУЧАСНОМУ ЗАКЛАД ОСВІТИ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»
30 травня 2025 року на базі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент у сучасному заклад освіти: виклики, проблеми, перспективи».
Щодня на території України йде руйнівна війна, щодня гинуть люди, полишають свої домівки мільйони українців. Щодня на наших серцях додаються нові невиліковні рани, які не загояться і через десятки років.
Учасники конференції вшанувати світлу пам’ять загиблих в російсько-українській війні хвилиною мовчання!
На науковому заході учасники конференції мали можливість поспілкуватись з представникаим багатьох відомих у нашій країні і далеко за її межами закладів вищої, фахової передвищої, загальної середньої, початкової, дошкільної та позашкільної освіти, науковців, студентів, представників місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, і що особливо приємно – Захисників України.
Організаційний комітет висловлює слова подяки організаторам конференції, які зробили все і більше, у цих надскладних умовах сьогодення, щоб конференція відбулася і пройшла на належному науково-організаційному рівні і щоб кожний учасник конференції отримав відповідні матеріали та Сертифікати учасника.
У програмі роботи конференції було заявлено понад 300 учасників з 14 регіонів України, зокрема Києва, Харкова, Полтави, Львова, Івано-Франківська, Хмельницька, Білої Церкви, Конотопа та інших міст, 11 країн світу, зокрема Польщі, Німеччини, Італії, Франції, Сполучених Штатів Америки, Турецької Республіки, Республік Узбекистан, Таджикистан, Туркменістану, Китайської Народної Республіки тощо, 46 закладів вищої освіти, 24 заклади фахової передвищої освіти, 12 закладів середньої, дошкільної та початкової освіти, державні службовці, громадські діячі, волонтери.
У сучасному суспільстві усвідомлюється необхідність впровадження інноваційної моделі розвитку, а в умовах розгортання четвертої промислової революції все більше загострюється глобальна конкуренція країн за інтелектуальний капітал, який стає основним ресурсом для нової якості економічного зростання і перемоги країн у глобальній конкуренції.
Саме ці механізми зростання лежать в основі підготовки сучасних конкурентоспроможних і успішних менеджерів, і саме цими механізмами ми повинні оволодіти.
Вважаємо, що наш науковий захід це гарний привід для фахівців і вчених з різних країн не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а і ознайомитися із сучасними тенденціями та практикою проблем в галузі управління закладом освіти.
З повагою, завідувач кафедри Сергій ДЄНЄЖНІКОВ