Гостьова лекція від професорки Харківського національного університету ім. Г. С. Сковороди Мармази О.І.

13.03.2023 року відбулася зустріч на тему «Інноваційний менеджмент: сучасні підходи» з професором кафедри інноваційного менеджменту в освіті Харківського національного університету ім. Сковороди Мармазою Олександрою Іванівною. У зустрічі взяли участь студенти та викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Атмосфера на зустрічі  була робочою і психологічно комфортною. Активна взаємодія між  викладачем і присутніми протягом усього заняття  сприяла  активізації  їх  пізнавальної діяльності. Олександра Іванівна має власний педагогічний стиль читання лекцій, який  характеризується  точністю висловлень,  системністю, доступністю.

Ми надзвичайно вдячні лектору  за цікаву зустріч, та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!