Зустріч професора Козлової О.Г. із керівництвом та учнями 11-х класів Сумської школи №5

11 березня 2023 року  відбулася зустріч завідувачки кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи, кандидата педагогічних наук, професора Козлової О.Г. із керівництвом та учнями 11-х класів  Сумської школи №5, з якою педагогічний університет і кафедра плідно співпрацюють. Директор школи, Богодушко Борис Іванович, є випускником нашої кафедри, де він здобув ступінь магістра спеціальності Педагогіка вищої школи. Професор Козлова О.Г. довела до відома учасників зустрічі правила вступу та умови навчання в магістратурі та на бакалавраті спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент.

Кафедра висловлює подяку Богодушко Б.І. за всіляку підтримку в організації профорієнтаційної роботи.