Академічна доброчесність при написанні кваліфікаційної роботи

18 жовтня 2022 року на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи завідувачем кафедри Оленою Козловою була проведена зустріч зі магістрантами першого року навчання на тему «Дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційної роботи».

У ході зустрічі Олена Григорівна розповіла про академічну доброчесність у Законі України про Вищу освіту, ознайомила слухачів із основними положеннями Кодексу академічної доброчесності, з основними напрямками роботи Комісії з питань етики та академічної доброчесності, з Положенням про систему забезпечення академічної доброчесності в освітньо-науковій діяльності, з Декларацією про академічну доброчесність здобувача вищої освіти та з Положенням про кваліфікаційну роботу здобувача вищої освіти СумДПУ імені А.С.Макаренка.