Випускники спеціальності 073 Менеджмент

 

ananchenko mihaylo olegovich

 

Ананченко Михайло Олегович – народний депутат України, Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

 

 

anina nadiya grigorivna

 

 

 

 

Аніна Надія Григорівна – директор Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

 

 

 

 

 

bogodushko boris ivanovich

 

 

 

 

Богодушко Борис Іванович – директор КУ Сумської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів № 5, м. Суми Сумської області.

 

 

 

 

volkova tetyana pavlivna

 

 

Волкова Тетяна Павлівна – директор Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради.

 

 

 

 

ganicka oksana oleksiyivna

 

 

 

 

Ганицька Оксана Олексіївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

 

 

 

 

german irina ivanivna

 

 

 

 

Герман Ірина Іванівна – директор Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова м. Суми, Сумської області.

 

 

 

 

 

grebenik tetyana viktorivna

 

 

 

 

Гребеник Тетяна Вікторівна – директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ.

 

 

 

 

 

gubska irina oleksiyivna

 

Губська Ірина Олексіївна – директор КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського, м. Суми.

 

 

 

denisenkr vasil mikolayovich

 

 

Денисенко Василь Миколайович – директор ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».

 

 

 

 

kozlova olena grigorivna

 

 

 

Козлова Олена Григорівна – Завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

 

 

 

kosar anatoliy antonovich

 

 

 

 

Косар Анатолій Антонович – Директор КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж».

 

 

 

 

 

lyannoy mihaylo olegovich

 

 

 

 

Лянной Михайло Олегович – директор Навчально-наукового інституту фізичної культури.

 

 

 

 

 

ryabuha tetyana vasilivna

 

 

Рябуха Тетяна Василівна – народний депутат України, Голова підкомітету у справах сім'ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія.

 

 

 

sencha irina vitaliyivna

 

 

 

 

Сенча Ірина Віталіївна – заступник директора наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка.

 

 

 

 

 

timohina svitlana mihaylivna

 

 

 

Тімохіна Світлана Михайлівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

 

 

 

udodik oleksandr dmitrovich

 

 

 

Удодік Олександр Дмитрович – директор Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка.

 

 

 

 

 

coma nataliya sergiyivna

 

 

 

Цьома Наталія Сергіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

 

 

 

 

 

yureva lyudmila vyacheslavivna

 

 

 

 

Юр’єва Людмила Вячеславівна – директор КУ Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад №37 «Зірочка» Сумської міської ради.

 

 

Designed by atjoomla.com