Випускники спеціальності 073 Менеджмент

ananchenko mihaylo olegovich

Ананченко Михайло Олегович – народний депутат України, Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

anina nadiya grigorivna

Аніна Надія Григорівна – директор Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

bogodushko boris ivanovich

Богодушко Борис Іванович – директор КУ Сумської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів № 5, м. Суми Сумської області.

volkova tetyana pavlivna

Волкова Тетяна Павлівна – директор Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради.

ganicka oksana oleksiyivna

Ганицька Оксана Олексіївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

german irina ivanivna

Герман Ірина Іванівна – директор Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова м. Суми, Сумської області.

grebenik tetyana viktorivna

Гребеник Тетяна Вікторівна – директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ.

gubska irina oleksiyivna

Губська Ірина Олексіївна – директор КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського, м. Суми.

denisenkr vasil mikolayovich

Денисенко Василь Миколайович – директор ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».

kozlova olena grigorivna

Козлова Олена Григорівна – Завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

kosar anatoliy antonovich

Косар Анатолій Антонович – Директор КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж».

lyannoy mihaylo olegovich

Лянной Михайло Олегович – директор Навчально-наукового інституту фізичної культури.

ryabuha tetyana vasilivna

Рябуха Тетяна Василівна – народний депутат України, Голова підкомітету у справах сім'ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія.

sencha irina vitaliyivna

Сенча Ірина Віталіївна – заступник директора наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка.

timohina svitlana mihaylivna

Тімохіна Світлана Михайлівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

udodik oleksandr dmitrovich

Удодік Олександр Дмитрович – директор Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка.

coma nataliya sergiyivna

Цьома Наталія Сергіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг.

yureva lyudmila vyacheslavivna

Юр’єва Людмила Вячеславівна – директор КУ Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад №37 «Зірочка» Сумської міської ради.

borysenko

Борисенко Тетяна Дмитрівна – директор Сумської початкової школи   № 11 Сумської міської ради.

usenko

Усенко Наталія Миколаївна – директор КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20, м. Суми, Сумської області.

syrkalo

Сюркало Богдан Іванович – директор Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради