ДНІ НАУКИ-2018

dni naukiДНІ НАУКИ-2018

Кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи є структурним навчально-науковим підрозділом Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, що здійснює підготовку магістрів у галузі знань 07 Управління та адміністрування освітньо-професійної програми Менеджмент освіти та галузі знань 01 Освіта/педагогіка «Освітні, педагогічні науки».

 

 

24 травня 2018 року у Виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбувся захід присвячений урочистостям до Днів наук в Україні, на якому колектив кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи (завідувач кафедри, професор кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи, кандидат педагогічних наук Козлова Олена Григорівна)  – нагороджено Почесно грамотою Сумської обласної ради за високі досягнення у науково-дослідній роботі, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки.

На урочистих заходах присвячених Дням науки кафедру менеджменту освіти та педагогіки вищої школи було нагороджено у конкурсі опублікованих наукових і навчально-методичних праць викладачів за підсумками 2017 року та з нагоди Дня науки в Україні Дипломом І ступеня («Менеджмент організації : навчально-методичний посібник») та Дипломами ІІІ ступеня («Теорія та практика магістерської підготовки менеджерів освіти : колективна монографія», «Культура американської школи в контексті реформи середньої освіти США 80-тих років ХХ – початку ХХІ ст. : одноосібна монографія».